Субота, 25.11.2017, 04:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Якимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Головна » 2013 » Листопад » 6 » Рідна Полтавщина
15:10
Рідна Полтавщина

          Підтримка підростаючого покоління – це внесок у майбутнє країни, тому втілення в життя нових ініціатив Президента України В.Януковича – одне із першочергових завдань школи.  Від того, наскільки ми зможемо забезпечити безтурботне і гідне дитинство нашим дітям,  залежить майбутнє нашої країни.

        Якимівська ЗОШ І – ІІІ ступенів активно працює над виконанням програми Президента України В.Ф.Януковича  «Україна для людей». У рамках  напрямку «Рідна Полтавщина»  та обласного проекту «Полтавщина - дітям»  проведено

годину спілкування  для учнів початкових класів   «Земля Полтавська – рідний наш краю! Кращого в світі, мабуть, немає… з метою розширення уявлення дітей про Полтавщину, рідне місто Полтаву, виховуючи почуття гордості за рідний край, його багатств та краси природи.


 

     Трепетне почуття пробуджують у нас зустрічі з місцями, пов’язаними з життям великих поетів, художників, письменників, які прославили Батьківщину своєю творчістю…Щоб геній став ближчим і зрозумілішим кожному українцеві та й не лише українцеві, адже він творив для всього людства, потрібно йти до нього, йти до тих благословенних місць, де й до цього часу витає його  таємничий, відльний дух.

Тому   старшокласники здійснили заочну екскурсію гоголівськими місцями на Полтавщині.


Переглядів: 120 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: